Strona: Promocja praktyk IAESTE na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Promocja praktyk IAESTE na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki

2017-10-19
fot. A. Szlachta

W dniu dzisiejszym na Wydziale odbyła się akcja promocyjno-rekrutacyjna organizacji IAESTE, działającej przy Politechnice Rzeszowskiej.

IAESTE zajmuje się organizacją płatnych praktyk zawodowych dla studentów uczelni technicznych w ponad 80 krajach na 6 kontynentach. Co roku ponad 300 polskich studentów wyjeżdża z IAESTE na zagraniczne staże.

Członkowie organizacji IAESTE mają oprócz tego możliwość wzięcia udziału w licznych  projektach, które łączą wiele aspektów – rozwój, podróże, kreatywność, ambicja, a przede wszystkim wspaniali ludzie.

Wojciech Szczepanek, student informatyki na naszym Wydziale o swojej praktyce w Omanie: „W tym roku dzięki IAESTE maiłem możliwość uczestnictwa w ośmiotygodniowej praktyce zawodowej w stolicy Omanu – Maskacie. Poznałem wspaniałych ludzi, niesamowity kraj oraz kulturę, a dzięki praktyce w czołowej firmie branży telekomunikacyjnej Omanu przy okazji podniosłem swoje kwalifikacje zawodowe. Polecam wszystkim skorzystanie z niesamowitych możliwości jakie daje IAESTE.”

Zapraszamy na spotkanie informacyjno-rekrutacyjne, które odbędzie się 06.11.2017 (poniedziałek) o godz. 19:00 w budynku P, sala P-15 oraz na nasz fanpage www.facebook.com/IAESTERzeszow

ulotka informacyjna