Strona: Stopień doktora w dyscyplinie elektrotechnika dla Pana Łukasza Ciury / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Stopień doktora w dyscyplinie elektrotechnika dla Pana Łukasza Ciury

2018-06-14

W dniu 13 czerwca br. odbyła się publiczna obrona rozprawy doktorskiej Pana mgr. inż. Łukasza Ciury na temat: "Niskoczęstotliwościowe ograniczenia wykrywalności wybranych detektorów średniej podczerwieni"

Promotorem przewodu był Pan prof. dr hab. inż. Andrzej Kolek, natomiast recenzentami Panowie: prof. dr hab. inż. Zbigniew Bielecki z Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie oraz prof. dr hab. inż. Janusz Smulko z Politechniki Gdańskiej.

Rada Wydziału nadała Panu Łukaszowi Ciurze stopnień doktora nauk technicznych w dyscyplinie elektrotechnika oraz wyróżniła rozprawę doktorską.

Gratulujemy!

ciura.png