Strona: Zakończenie tegorocznej edycji programu Kariera Inżyniera (VII edycja) i Regionalnej Akademii Oracle (VI edycja) / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

2017-05-30

W dniu 9.06.2017 r. (piątek) w Zakładzie Systemów Złożonych WEiI, bud. F, sala F202 odbędzie się uroczyste zakończenie tegorocznej edycji programu Kariera Inżyniera (VII edycja) i Regionalnej Akademii Oracle (VI edycja). W obu programach udział wzięło blisko 200 uczniów współpracujących z Wydziałem Elektrotechniki i Informatyki szkół ponadgimnazjalnych. Na zakończenie obu programów odbędzie się VI Konferencja Oracle Academic Day wraz z towarzyszącą jej VI Olimpiadą Informatyczną Regionalnej Akademii Oracle. Zainteresowane osoby (po uprzednim zarejestrowaniu u organizatorów) zapraszamy do udziału Konferencji.

Plan VI Konferencji Oracle Academic Day 2017