Strona: Zaproszenie dla studentów WEiI na prezentację firmy Elektrobudowa S.A. / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Zaproszenie dla studentów WEiI na prezentację firmy Elektrobudowa S.A.

2017-04-13

Biuro Karier Politechniki Rzeszowskiej, zaprasza studentów Wydziału Elektrotechniki i Informatyki na prezentację firmy Elektrobudowa S.A. Prezentacja składać się będzie z części poświęconej historii firmy, działalności firmy, w szczególności jej produktom oraz prowadzonym realizacjom. Podczas prezentacji zostanie przedstawiona oferta praktyk letnich "Praktyki pod napięciem", przedstawiciele firmy opowiedzą o możliwych ścieżkach kariery w firmie oraz benefitach oferowanych pracownikom. Zaprezentowany będzie także zakres prac firmy Elektrobudowa S.A. wykonywanych na elektrowniach i elektrociepłowniach oraz pracach w Sekcji Pomiarów i Rozruchu.

Prezentacja odbędzie się 20 kwietnia o godz. 14:00 w sali A-111.

Osoby zainteresowane prosimy o rejestrację na specjalnie przygotowanym formularzu rejestracyjnym spotkania: