Ogłoszenia dla studentów

Studia w Niemczech

23-03-2017 r.

hs.png

Szczegóły - czytaj w aktualnościach WEiI

Szczegóły współpracy z firmą Energomix Sp. z o.o.

21-03-2017 r.

Szczegóły - czytaj w aktualnościach WEiI

Konkurs 3Mind dla studentów III lub IV roku studiów technicznych

16-03-2017 r.

Szanowni Państwo,

Firma 3M Poland po raz kolejny organizuje konkurs 3Mind dla studentów III lub IV roku studiów technicznych, którzy nie boją się wyzwań i chcieliby pracować w jednej z wiodących firm technologicznych na świecie. Zadaniem uczestników, którzy podzieleni zostaną na interdyscyplinarne zespoły, będzie tworzenie narzędzi demonstracyjnych, które następnie znajdą zastosowanie  we wrocławskim Centrum Innowacji 3M.

Zwycięski zespół otrzyma nagrodę główną, którą jest staż w Dziale Badań i Rozwoju 3M, w ramach którego uczestnicy będą współpracować z wrocławskimi naukowcami przy globalnych projektach.

Aplikację należy przesyłać przez formularz:  www.konkurs3mind.pl/formularz

Zgłoszenia przyjmowane są do 26 marca.

Zachęcam do zapoznania się z poniższą informacją, informowania o konkursie oraz proszę o opublikowanie jej na Państwa stronach, aby dotarła do jak najszerszego grona studentów. W załącznikach do informacji także zdjęcia oraz film.

Z przyjemnością odpowiem na dodatkowe pytania.

Pozdrawiam
Aleksandra Wójcik

Konsultant

aleksandra.wojcik@havas.com

Havas PR Warsaw

Weź udział w konkursie 3Mind, wygraj staż w dziale badawczo-rozwojowym i dołącz do 3M!

Konkurs 3Mind jest dla Ciebie! Rozgrywka skierowana jest do studentów III lub IV roku studiów technicznych, którzy nie boją się wyzwań i chcieliby pracować w jednej z wiodących firm technologicznych na świecie. Konkurs stanowi również niebanalną okazję do zastosowania wiedzy teoretycznej w praktyce.

czytaj więcej

Zaproszenie do udziału w wydarzeniu Hackathon

10-03-2017 r.

W dniach 7-8 kwietnia br. w Brnie odbędzie się Hackathon, którego głównym tematem jest „Internet Rzeczy". Wydarzenie jest organizowane przez Czeski Urząd Telekomunikacji (CTU) i firmę AT&T oraz przeznaczone dla uczestników państw członkowskich Grupy Wyszehradzkiej (V4). Jego pierwsza edycja odbyła się w 2016 r.

Sam maraton programowania potrwa 24 godziny (od godz. 14:00 7 kwietnia do 14:00 8 kwietnia). Hackathon skierowany jest do programistów i studentów, czyli zarówno profesjonalistów jak i nowicjuszy. Nie ma ograniczeń odnośnie wieku uczestników, jednak organizatorzy liczą przede wszystkim na udział studentów z państw V4, którzy mogą zgłaszać się w drużynach lub tworzyć je na miejscu. Wyłonieni zwycięzcy otrzymają nagrody pieniężne oraz mentoring firm Credo Ventures & Y Soft Ventures. Dodatkowo, pięć osób zostanie nagrodzonych stypendium „Nanodegree" ufundowanym przez AT&T i Udacity. Co więcej, za najlepsze użycie otwartych danych pochodzących z czeskich źródeł oraz najlepsze użycie struktury otwartego kodu źródłowego CZ.NIC organizatorzy przewidują dodatkowe nagrody pieniężne.

Dodatkowe informacje oraz rejestracja są dostępne pod linkiem https://www.eventbrite.com/e/2017-v4-hackathon-tickets-31262068689 oraz ulotce.

Mistrzostwa Polski Programistów LabVIEW

22-02-2017 r.

W tym roku po raz szósty Politechnika Wrocławska organizuje Mistrzostwa Polski Programistów LabVIEW, których Dzień Finałowy odbędzie się 22 kwietnia w Strefie Kultury Studenckiej Politechniki Wrocławskiej. Jest to wydarzenie, podczas którego odbywają się dwie olimpiady - Olimipada Studencka i Zmagania Profesjonalistów, w których Uczestnicy zmierzą się o miano odpowiednio Studenckiego Mistrza Polski Programistów LabVIEW oraz Najszybszego Programisty LabVIEW w Polsce. Oprócz zawodów, w czasie Mistrzostw będzie można wziąć udział w wielu innych atrakcjach - między innymi w darmowym egzaminie CLAD.

Więcej informacji znajduje się na stronie:

http://mistrzostwa-labview.pl/

Zaproszenie na warsztaty JAVY

10-02-2017 r.

Termin wyboru prac dyplomowych - przypomnienie

10-01-2017 r.

Przypominamy o obowiązku wybrania tematu pracy dyplomowej do dnia

15.01.2017

Pracę dyplomową wybierają wszyscy studenci piątych semestrów studiów pierwszego stopnia oraz pierwszych semestrów studiów drugiego stopnia.

Wybór tematu pracy dyplomowej musi zakończyć się podpisaniem Karty wyboru pracy dyplomowej, która trafia do dziekanatu. Brak Karty wyboru pracy dyplomowej uniemożliwi rejestrację na kolejny semestr studiów w cyklu dydaktycznym 2016/17-L (semestrze letnim).

Ogłoszenie z dnia 8.12.2016 dotyczące wybierania pracy dyplomowej.

Termin złożenia prac dyplomowych

19-12-2016 r.

INFORMACJA
dla studentów 7 semestru studiów I stopnia
ubiegających się o przyjęcie na studia II stopnia

Ustala się
dzień 26.01.2017, godz. 14.30
jako ostateczny termin złożenia w Dziekanacie
prac dyplomowych, których obrony będą planowane w dniach 30.01 do 10.02.2017.

Informacja - skan ogłoszenia terminu

Wybory tematów prac dyplomowych

08-12-2016 r.