Strona: Drodzy Studenci I roku / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Drodzy Studenci I roku

2019-09-25

Drodzy Studenci I roku – serdecznie zapraszamy Was do udziału w wydziałowej Immatrykulacji - ceremonii uroczystego przyjęcia do grona społeczności akademickiej Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej. Podczas Immatrykulacji spotkacie się z  Władzami Wydziału oraz opiekunami grup, przedstawicielami Samorządu Studenckiego, a także złożycie uroczyste ślubowanie.

Immatrykulacja studentów I roku odbędzie się w dniu 30 września br. w Auli im. Romana Niedzielskiego A61, w siedzibie Wydziału przy ul. W. Pola 2 w Rzeszowie. Podczas części oficjalnej wszyscy studenci złożą uroczyste ślubowanie w obecności Władz – z pewnością będzie to wyjątkowa chwila w życiu każdego z Was.

Będziecie mogli dowiedzieć się, jak wygląda organizacja studiów i gdzie można zrealizować istotne dla Was sprawy studenckie. Poznacie także swoich opiekunów osoby, które będą Was wspierać we wszelkich sprawach organizacyjnych w trakcie realizacji studiów.

Uczestnictwo w Immatrykulacji to ważne wydarzenie w życiu każdego studenta I roku.

Serdecznie zapraszamy!

Terminy immatrykulacji 2019/20 dla studentów I roku