Strona: GRADUACJA 2019 / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza
prof. dr hab. inż. Kazimierz Buczek
serdecznie zaprasza na

uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów magisterskich
26 października 2019 r. (sobota)

godz. 11.00, sala A-61 (Bud. A, ul. W. Pola 2)

Warunkiem otrzymania dyplomu ukończenia studiów podczas uroczystej GRADUACJI jest:

1. Obrona pracy magisterskiej w okresie od 1.10.2018 r. do 30.09.2019 r.
  2. Rejestracja uczestnictwa w Graduacji za pośrednictwem formularza internetowegodo 30 września br.
  3. Rozliczenie się do dnia 15 października 2019 z właściwym dziekanatem, gdzie należy złożyć:
  • uzupełnioną kartę obiegową,
  • legitymację,
  • odebrać odpisy dyplomu oraz suplement do dyplomu.

Udział w uroczystości jest bezpłatny. Informujemy również, że Absolwenci powinni przybyć około 30 minut przed rozpoczęciem Graduacji w celu przygotowania się do uroczystości, założenia biretu i togi.

Podczas Graduacji, Władze Uczelni oraz Wydziału wręczą Absolwentom dyplomy.

Do udziału w uroczystości, zapraszamy także Rodzinę i Przyjaciół tegorocznych Absolwentów. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o udział do 2 osób towarzyszących.

Graduacja będzie okazją do ponownego spotkania się po obronach prac dyplomowych. Po Graduacji, serdecznie zapraszamy na pamiątkową sesję fotograficzną w todze i birecie.

W przypadku rezygnacji z udziału w graduacji, uprzejmie prosimy o e-mail do dnia 18 października 2019 r. na adres: pondel@prz.edu.pl, w tytule wpisując GRADUACJA – REZYGNACJA.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!