Jesteś studentem PRz z Ukrainy, Białorusi, Wietnamu? Zapraszamy na spotkanie on-line!

04-03-2021

Dział Współpracy Międzynarodowej Politechniki Rzeszowskiej organizuje serię spotkań on-line „Study at the Rzeszów University of Technology”, skierowaną do studentów zagranicznych, którzy studiują na naszej Uczelni. Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w tych spotkaniach.

Rozwój współpracy międzynarodowej i zwiększanie liczby studentów z zagranicy jest jednym z ważnych obszarów rozwoju Politechniki Rzeszowskiej.

Zależy nam bardzo na Państwach opiniach, które dotyczą czynników, które spowodowały, że wybraliście Państwo studia na Politechnice Rzeszowskiej. Chcemy poznać Państwa odczucia dotyczące uczelni, studiów i procesu dydaktycznego realizowanego w czasie pandemii Covid-19.

Chcemy także uzyskać informacje, w jaki sposób studenci z innych krajów pozyskują informacje o Politechnice Rzeszowskiej. Zachęcamy także do przygotowania przed spotkaniem wszelkich uwag i sugestii polepszenia naszej pracy.

Wszystkie te kwestie są ważne dla Państwa i dla nas - pomogą w pracach nad ciągłym zwiększaniem wartości Państwa przyszłego dyplomu ukończenia studiów i posłużą w ulepszeniu oferty przygotowanej dla studentów z zagranicy.

Prosimy o wybór jednego terminu i zarejestrowanie się na spotkanie. Prosimy o priorytetowe potraktowanie wybranego terminu spotkania.

Spotkania odbędą się on-line na platformie MS Teams:

Serdecznie zapraszamy Państwa na spotkanie z nami, które potrwa ok. 30 minut.

Powrót do listy aktualności