Strona: Konkurs prac dyplomowych / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Konkurs prac dyplomowych

2020-12-09

Zarząd Koła SEP przy Politechnice Rzeszowskiej organizuje coroczny

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową studentów Wydziału Elektrotechniki i Informatyki.

Zgłoszenia udziału w Konkursie mogą dokonać opiekunowie prac dyplomowych lub Dziekan WEiI. Na Konkurs powinny być zgłaszane projekty wyróżniające się wysokim poziomem merytorycznym, wykonane przez studentów studiów stacjonarnych lub niestacjonarnych.

Tematyka zgłaszanych prac dyplomowych powinna mieścić się w zakresie szeroko pojętej elektrotechniki.

Ze względu na obowiązujące ograniczenia związane z pandemią COVID-19 finał Konkursu odbędzie się w formie zdalnej konferencji przygotowanej przez Rzeszowski Oddział SEP. Jak zwykle przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Elektroniczne wersje prac dyplomowych (plik PDF o rozmiarze nieprzekraczającym 10 MB) wraz z telefonem kontaktowym (ważne!!!), adresem e-mail i adresem zamieszkania autora, proszę przesyłać w terminie do 31 grudnia 2020 roku, na jeden z adresów:

wmar@prz.edu.pl - kol. Mariusz Węglarski

ziemba@prz.edu.pl - kol. Robert Ziemba

Wstępna kwalifikacja prac odbędzie się w Kole SEP PRz; do Konkursu w Oddziale zostanie skierowanych 8-10 prac. Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w Konkursie jest przesłanie drogą elektroniczną wypełnionej i podpisanej przez dyplomanta karty zgłoszenia, której formularz można pobrać ze strony internetowej: https://sep.w.prz.edu.pl/dokumenty/regulmin

Na stronie tej dostępny jest również regulamin konkursu, z w/w zmianami wymuszonymi obostrzeniami związanymi z pandemią COVID-19.

Prezes Koła SEP PRz

dr inż. Robert Ziemba