Strona: Laureaci konkursu Baltie gościli na Wydziale / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Laureaci konkursu Baltie gościli na Wydziale

2019-12-05

Grupa uczniów, laureatów konkursu Baltie, ze Szkoły Podstawowe w Niedźwiadzie oraz Szkoły Podstawowej nr 1 w Ropczycach gościła na naszym Wydziale.

Szesnastu uczniów z obu szkół miało możliwość zapoznania się z ofertą dydaktyczną Wydziału oraz brało czynny udział w pokazach i warsztatach w laboratoriach Zakładu Systemów Złożonych: laboratorium wirtualnej rzeczywistości (warsztaty prowadził: mgr inż. Bartosz Kowal) i laboratorium systemów klasy enterprise pod patronatem Asseco (warsztaty prowadził: mgr inż. Mateusz Salach).

Po warsztatach uczniowie brali udział w wykładzie na temat nowoczesnych technologii programistycznych, który poprowadziła mgr inż. Alicja Gerka.

Uśmiechniętych przyszłych studentów PRz można zobaczyć na zdjęciach.