Strona: Lista kandydatów Wydziału Elektrotechniki i Informatyki w wyborach do Senatu PRz / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

2020-05-17
, red.  Robert Ziemba

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, że w wyborach do Senatu z grupy profesorów oraz profesorów uczelni w okręgu wyborczym WEiI zgłoszeni zostali następujący kandydaci:

1. Bogusz Piotr

2. Gniewek Lesław

3. Hanus Robert

4. Jankowski-Mihułowicz Piotr

5. Kolek Andrzej

6. Kusy Maciej

7. Strzałka Dominik

8. Świder Zbigniew

9. Zajdel Roman

Wybory odbędą się w dniu 18 maja 2020 r. (poniedziałek), w godz. 13:00-13:30. Liczba wybieranych członków Senatu - 6.

Uprzejmie informuję, że w wyborach do Senatu z grupy pozostałych nauczycieli akademickich w okręgu wyborczym WEiI zgłoszeni zostali następujący kandydaci:

1. Klepacki Dariusz

2. Posiewała Witold

3. Rzońca Dariusz

Wybory odbędą się w dniu 18 maja 2020 r. (poniedziałek), w godz. 13.30-14.00. Liczba wybieranych członków Senatu - 2.

Uprzejmie informuję, że w wyborach na przedstawicieli do wyborów członków Senatu z grupy pracowników niebędących nauczycielami w okręgu wyborczym WEiI zgłoszeni zostali następujący kandydaci:

1. Fularska Renata

2. Kuźniar Dorota

3. Pondel Waldemar

Wybory odbędą się w dniu 18 maja 2020 r. (poniedziałek), w godz. 14.00-14.30. Liczba wybieranych przedstawicieli do wyborów członków Senatu - 3.

Uwaga: Aby głos był ważny − głosuje się poprzez wybór kandydatów w liczbie nie większej, niż liczba wybieranych członków Senatu lub liczba wybieranych przedstawicieli w danym okręgu.

Link do systemu głosowania w wyborach do Senatu został Państwu przesłany w dniu 14 maja w godzinach popołudniowych.

Robert Ziemba

Przewodniczący Komisji Wyborczej WEiI