Strona: Nabór wniosków stypendialnych / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Nabór wniosków stypendialnych

2022-10-05

Program stypendialny

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego uprzejmie informuję, że na podstawie uchwały Nr 426 / 8606 / 22 w sprawie Regulaminu programu stypendialnego pn. Stypendia Marszałka Województwa Podkarpackiego na rok akademicki 2022/2023 oraz uchwały Nr 426 / 8607 / 22 w sprawie ogłoszenia naboru wniosków o przyznanie stypendium Marszałka Województwa Podkarpackiego dla studentów, w ramach programu stypendialnego pn. Stypendia Marszałka Województwa Podkarpackiego, na rok akademicki 2022/2023 z dnia 27 września 2022 r..

Termin naboru

Zarząd Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie ogłosił nabór wniosków, który będzie trwał w dniach: 17 - 28 października 2022 r.

Szczegółowe informacje

Wszelkie niezbędne informacje na temat ww. programu znajdują się na stronie internetowej www.podkarpackie.pl (Dla Mieszkańców - Edukacja i nauka - Stypendia i nagrody - Stypendia dla studentów). Dodatkowe informacje można również uzyskać w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie, Departament Edukacji, Nauki i Sportu, ul. Lubelska 4, telefon: (17) 743 31 69, adres e-mail: m.franczyk@podkarpackie.pl lub dek@podkarpackie.pl .

Szczegółowe informacje