Strona: Nagrody Rektora dla naukowców WEiI / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Nagrody Rektora dla naukowców WEiI

2022-12-05
Fot. A. Surowiec

Przyznanie nagród

Nagrody Rektora Politechniki Rzeszowskiej zostały przyznane nauczycielom akademickim za osiągnięcia naukowe w 2021 r., tj. za uzyskanie tytułu lub stopnia naukowego, patenty oraz wdrożenia patentów, publikacje z listy MEiN oraz monografie. Uroczystość poprowadził prorektor ds. nauki dr hab. inż. Lesław Gniewek, prof. PRz. Dyplomy nagród wręczył rektor prof. dr hab. inż. Piotr Koszelnik. Wśród nagrodzonych znaleźli się również naukowcy z Wydziału Elektrotechniki i Informatyki.

Nagrody za uzyskane tytuły i stopnie naukowe

Nagrodami za uzyskanie stopnia naukowego doktora habilitowanego zostali wyróżnieni:

• dr hab. inż. Dominik Strzałka, prof. PRz,
  • dr hab. inż. Mariusz Węglarski, prof. PRz,
  • dr hab. inż. Krzysztof Wiktorowicz, prof. PRz.

Nagrodami za uzyskanie stopnia naukowego doktora zostali wyróżnieni:

• dr inż. Michał Markiewicz,
  • dr inż. Edyta Prędka,
  • dr inż. Mariusz Skoczylas.

Nagrody za patenty

Nagrodami za uzyskane patenty lub wdrożenia patentów zostali wyróżnieni:

• prof. dr hab. inż. Mykhaylo Dorozhovets,
  • dr hab. inż. Zbigniew Hajduk, prof. PRz,
  • dr hab. inż. Piotr Jankowski-Mihułowicz, prof. PRz,
  • mgr inż. Patryk Pyt,
  • dr hab. inż. Mariusz Węglarski, prof. PRz.

Nagrody za publikacje indeksowane z listy MEiN

Nagrodami za publikacje o liczbie punktów 200 zostali wyróżnieni:

prof. dr hab. inż. Mykhaylo Dorozhovets, dr hab. inż. Robert Hanus, prof. PRz, prof. dr hab. inż. Jacek Kluska, dr hab. inż. Mariusz Oszust, prof. PRz.

Nagrodami za publikacje o liczbie punktów 140 zostali wyróżnieni:

dr hab. inż. Lúbomir Beňa, prof. PRz, dr inż. Tomasz Binkowski, dr hab. inż. Piotr Bogusz, prof. PRz, dr inż. Grzegorz Dec, dr inż. Grzegorz Drałus, dr inż. Paweł Dymora, dr hab. inż. Marek Gołębiowski, prof. PRz, mgr inż. Sebastian Hajder, dr hab. inż. Piotr Jankowski-Mihułowicz, prof. PRz, dr inż. Grzegorz Karnas, dr hab. inż. Mariusz Korkosz, prof. PRz, dr inż. Tomasz Kossowski, dr inż. Tomasz Krzeszowski, prof. PRz, dr inż. Andriy Kutsyk, dr inż. Bogdan Kwiatkowski, dr hab. inż. Grzegorz Masłowski, prof. PRz, dr hab. inż. Damian Mazur, prof. PRz, dr inż. Mirosław Mazurek, mgr inż. Marek Nowak, dr inż. Andrzej Paszkiewicz, dr inż. Bartosz Pawłowicz, mgr inż. Grzegorz Podskarbi, dr hab. inż. Jan Prokop, prof. PRz, mgr inż. Patryk Pyt, mgr inż. Mateusz Salach, mgr inż. Paweł Szczupak, dr inż. Bartosz Trybus, dr inż. Henryk Wachta, dr hab. inż. Mariusz Węglarski, prof. PRz, dr hab. inż. Krzysztof Wiktorowicz, prof. PRz, mgr inż. Piotr Woźniak, dr inż. Robert Ziemba, dr inż. Tomasz Żabiński.

Nagrodami za publikacje o liczbie punktów 100 zostali wyróżnieni:

dr inż. Marek Bolanowski, dr inż. Mariusz Borkowski, prof. PRz, prof. dr hab. inż. Adam Brański, dr inż. Łukasz Ciura, dr hab. inż. Zbigniew Hajduk, prof. PRz, dr inż. Kazimierz Kamuda, dr hab. inż. Tomasz Kapuściński, prof. PRz, dr inż. Dariusz Klepacki, mgr inż. Bartosz Kowal, mgr inż. Paweł Kuraś, dr inż. Kazimierz Kuryło, dr hab. inż. Maciej Kusy, prof. PRz, dr inż. Michał Markiewicz, dr inż. Edyta Prędka, dr inż. Tomasz Rak, dr inż. Dariusz Rzońca, dr inż. Wiesław Sabat, dr hab. inż. Dominik Strzałka, prof. PRz, dr inż. Dawid Warchoł, dr hab. inż. Roman Zajdel, prof. PRz.

Gratulacje

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.