Strona: Nagrodzono studentów Wydziału / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

2022-05-30
, red.  Renata Fularska
Fot. A. Surowiec

W podziękowaniu za pracę i działania podejmowane na rzecz rozwoju i budowania pozytywnego wizerunku Politechniki Rzeszowskiej studenci naszej uczelni otrzymało nagrody rektora. Prorektor ds. kształcenia dr hab. Iwona Włoch, prof. PRz oraz prorektor ds. studenckich prof. dr hab. Grzegorz Ostasz w asyście przedstawicieli władz poszczególnych wydziałów uroczyście wręczyli listy gratulacyjne studentom aktywnie uczestniczącym w życiu akademickim.

Uroczystość rozpoczęła się miłym artystycznym akcentem, jakim był występem wokalny dwóch wyróżnionych studentek z Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej. Następnie prorektor ds. kształcenia dr hab. Iwona Włoch, prof. PRz i prorektor ds. studenckich prof. dr hab. Grzegorz Ostasz wręczyli nagrody i lity gratulacyjne studentom.

Wśród wyróżnionych znaleźli się przedstawiciele kół naukowych, organizatorzy wielu aktywności studenckich, osoby zaangażowane w działalność Samorządu Studenckiego, medaliści różnych dyscyplin sportowych. Uroczystość odbyła się w Sali V2 Regionalnego Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnego i Biblioteczno-Administracyjnego.

Laureaci nagród z Wydziału Elektrotechniki i Informatyki:

• Konrad Łukiewicz
  • Rafał Nazarko
  • Piotr Owsianko
  • Kamil Romaniak
  • Karol Siwiec
  • Oskar Tyniec

Wszystkim nagrodzonym studentom gratulujemy osiągnięć!