Strona: Program "Nowe technologie dla dziewczyn" / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Program "Nowe technologie dla dziewczyn"

2022-06-20

Program ""Nowe technologie dla dziewczyn"

Uprzejme informujemy, o możliwości aplikowania o stypendia w ramach ósmej edycji programu "Nowe technologie dla dziewczyn",  prowadzonego przez Fundację Edukacyjną Perspektywy i firmę Intel.
Mamy do rozdysponowania dwadzieścia pięć stypendiów na rok akademicki 2022/2023, każde w wysokości 12.000 zł brutto.

Cel inicjatywy

Inicjatywa ma na celu zachęcenie dziewczyn do zainteresowania nowymi technologiami i wykształceniem, które wiąże się z ich tworzeniem.
Chcemy pomóc utalentowanym studentkom w planowaniu i budowaniu kariery zawodowej w branży technologicznej, czy też w nauce.

List do Dziekana
List od Prezeski Fundacji Edukacyjnej Perspektywy dr Bianki Siwińskiej do Pana Dziekana.

Informacje szczegółowe

Formularz aplikacyjny:  Formularz [1]

Więcej informacji pod linkiem:  https://www.stypendiadladziewczyn.pl