Strona: Nowy skład Rady Samorządu Studentów WEiI / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Nowy skład Rady Samorządu Studentów WEiI

2020-01-28
Fot. własna

Wybrani w grudniu minionego roku członkowie Rady Samorządu Studentów Wydziału Elektrotechniki i Informatyki, na czele z Krzysztofem Nowakowskim Przewodniczącym, spotkali się z władzami Wydziału w celu omówienia zagadnień dotyczących działalności studenckiej. Głównym celem spotkania było omówienie pomysłów, które zachęciłyby studentów do bardziej aktywnego udziału w życiu Wydziału.

Jednym z pomysłów zaproponowanych przez studentów było m. in. utworzenia platformy za pośrednictwem, której istniałaby możliwość zgłaszania ciekawych pomysłów i rozwiązań. Najciekawsze propozycje byłyby nagradzane. Pomoc w przygotowaniu platformy zaproponował dr inż. W. Posiewała Prodziekan ds. kształcenia. Ponadto studenci zgłosili władzom Wydziału chęć realizacji projektów. W tym celu planowane jest umożliwienie studentom korzystania z wybranych laboratoriów np. G2A poza obowiązkowymi zajęciami wynikającymi z rozkładu zajęć.

Niżej skład Rady Samorządu Studentów Wydziału Elektrotechniki i Informatyki:

• Krzysztof Nowakowski: przewodniczący
  • Magdalena Kochman - wiceprzewodnicząca
  • Krzysztof Wrona
  • Norbert Cierpicki
  • Robert Lasek

Życzymy powodzenia w realizacji ciekawych pomysłów oraz w nadchodzącej sesji egzaminacyjnej!