Strona: Organizacja kształcenia w semestrze letnim 2020/2021 / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Organizacja kształcenia w semestrze letnim 2020/2021

2021-02-15

Szanowni Studenci, zgodnie z Zarządzeniem nr 7/2021 Rektora Politechniki Rzeszowskiej z dnia 29 stycznia 2021 r., w semestrze letnim roku akademickiego 2020/2021 kształcenie w uczelni prowadzone będzie w formie hybrydowej (kształcenie zdalne z elementami kształcenia stacjonarnego).

Szczegółowe informacje dotyczące sposobu realizacji zajęć prowadzonych na Wydziale Elektrotechniki i informatyki zawarte są w załączonym pliku pdf. Plik zawiera informacje o formie prowadzenia zajęć z podziałem na poszczególne kierunki.

Uwaga, sposób organizacji kształcenia może ulec zmianie w zależności od sytuacji epidemicznej. Dziekan może podjąć decyzję o zmianie formy prowadzenia zajęć.