Strona: Podsumowanie II edycji „Politechniki Młodych Odkrywców” / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Podsumowanie II edycji „Politechniki Młodych Odkrywców”

2020-11-23

W najnowszym wydaniu Gazety Politechniki Rzeszowskiej (str. 40-41) znajduje się m.in. artykuł autorstwa dr. inż. Pawła Dymory  pt.: "Podsumowanie II edycji Politechniki Młodych Odkrywców".

Jak czytamy we wstępie, celem projektu było stymulowanie chęci poznawania i rozwijania wiedzy technicznej w niekonwencjonalny sposób wśród młodzieży. Przez uczestnictwo w pokazach i warsztatach naukowych uczniowie z województwa podkarpackiego byli inspirowani do twórczego myślenia, mieli możliwość poznania procesu tworzenia innowacyjnych rozwiązań technicznych, mogli pokazać swoje umiejętności, budując jednocześnie poczucie własnej wartości i chęci samodoskonalenia.

Zachęcamy do lektury.

Gazeta Politechniki 9-11/2020 / Gazeta Politechniki (prz.edu.pl)