Strona: Podziękowania za dotychczasową współpracę / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Podziękowania za dotychczasową współpracę

2019-09-30
Fot. własna

Szanowni Państwo,

w związku z kończącą się z dniem 30 września 2019 r. kadencją 2016-2019 władz Wydziału, pragnę Państwu, w imieniu swoim oraz kończących pełnienie funkcji kolegów, podziękować za dotychczasową współpracę, za okazane zaufanie oraz wsparcie przy realizacji ważnych dla funkcjonowania Wydziału i Uczelni zadań.

Dziękując życzę zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz wielu sukcesów i satysfakcji z podejmowanych działań, a także niesłabnącej energii w rozwijaniu nowych, twórczych inicjatyw służących rozwojowi całej naszej społeczności akademickiej.

Swoim Następcom życzę wytrwałości i powodzenia w realizacji podjętych zamierzeń oraz samych trafnych decyzji.

Prof. dr hab. inż. Kazimierz Buczek -  Dziekan Wydziału

Dr hab. inż. Lesław Gniewek, prof. PRz - Prodziekan ds. nauki