Strona: Primus Inter Pares dla najlepszego absolwenta Wydziału / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Primus Inter Pares dla najlepszego absolwenta Wydziału

2021-05-31

Laureatem konkursu Primus Inter Pares na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki został mgr inż. Paweł Miękina, absolwent kierunku informatyka.

Temat pracy magisterskiej: „Analiza grafowych algorytmów wyznaczania tras”. Osiągnięcia: członek zarządu Studenckiego Koła Naukowego Informatyków KOD.

Konkurs jest organizowany od 2004 r. przez Fundację Rozwoju Politechniki RzeszowskiejLaureaci konkursu otrzymują medale Primus Inter Pares, dyplomy oraz nagrody finansowe wręczane przez JM Rektora Politechniki Rzeszowskiej oraz przedstawicieli Rady Fundacji.

Nagrody są przyznawane za bardzo dobre wyniki w nauce oraz za zaangażowanie w działalność w studenckim ruchu naukowym, organizacyjną, sportową, a także  kulturalną. Premiowana jest aktywność we wszystkich dziedzinach życia akademickiego, które mają wpływ na kreowanie pozytywnego wizerunku Politechniki Rzeszowskiej.

Uroczyste wręczenie dyplomów, nagród i medali Primus Inter Pares dla najlepszych absolwentów naszej uczelni w roku akademickim 2019/2020 odbyło się 27 maja br. podczas posiedzenia Senatu Politechniki Rzeszowskiej

Serdecznie  gratulujemy.