Strona: Projektanci Innowacji PFR – Warsztaty Design Thinking / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Projektanci Innowacji PFR – Warsztaty Design Thinking

2020-02-12
, red.  Krzysztof Strzępek
Fot. Krzysztof Strzępek

W dniu 6 lutego br. odbyło się wydarzenie pt. "Projektanci Innowacji PFR – Warsztaty Design Thinking", które zostało zorganizowane przez Samorząd Studencki PRz we współpracy z Polskim Funduszem Rozwoju, Google oraz Polskim Towarzystwem Informatycznym.

Uczestnicy warsztatów dowiedzieli się, czym tak naprawdę jest design thinking, jak go rozumieć i jak tę technikę wykorzystać w rozwoju projektu produktu, od pierwszego pomysłu do ostatecznego przedstawienia go konsumentowi. Trenerzy prowadzili aktywny dialog ze słuchaczami, po każdej części wykładu była prowadzona część praktyczna. Uczestnicy byli niezwykle zaangażowani, czego potwierdzeniem były tablice pełne pomysłów, które później wykorzystywali w prezentacji prototypów swoich produktów. Po dużym wysiłku intelektualnym każdy z gości mógł zrobić sobie przerwę na lunch oraz skorzystać z cateringu.

Samorząd Studencki PRz dołożył wszelkich starań, aby zorganizować wydarzenie na najwyższym poziomie.

Dziękujemy za pomoc w organizacji wydarzenia.