Strona: Przedstwiciel WEiI na targach Avalon 2019 w Australii / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Przedstwiciel WEiI na targach Avalon 2019 w Australii

2019-03-08
, red.  T. Żabiński

Przedstawiciel WEiI dr inż. Tomasz Żabiński był członkiem oficjalnej delegacji klastra Dolina Lotnicza, która wzięła udział w dniach 26 - 27 lutego br. w targach Avalon 2019 (Australian International Airshow and Aerospace and Defence Exposition), Geelong, Victoria, Australia.

Wyjazd został sfinansowany przez firmy z Doliny Lotniczej przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego. W ramach pobytu na targach dr inż. Tomasz Żabiński przeprowadził rozmowy z przedstawicielami australijskich uczelni wyższych, w tym University of Wollongong, Flinders University, University of Adelaide oraz Swinburne University.

Głównym tematem rozmów było określenie możliwości nawiązania współpracy w obszarze badawczym dotyczącym Przemysłu 4.0 (Smart Factory).