Strona: Rozmowa kwalifikacyjna w języku angielskim - czy to trudne? / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Rozmowa kwalifikacyjna w języku angielskim - czy to trudne?

2019-11-21
, red.  dr inż. A. Szlachta, prof. PRz
Fot. własna

W ramach programu ERASMUS w dniach 18-21 listopada br.  na naszym Wydziale gościła Pani Annette Bus z Fachhochschule Südwestfalen w Soest. Fachhochschule Südwestfalen jest uczelnią partnerską Politechniki Rzeszowskiej.

Podczas wizyty zostały przeprowadzone zajęcia w języku angielskim dla wybranych grup studentów naszego Wydziału. W trakcie zajęć studenci mogli spróbować swoich sił przeprowadzając rozmowy kwalifikacyjne.

Było to ciekawe doświadczenie, każdy z uczestników musiał zmierzyć się ze swoim stresem. Dodatkowo studenci zostali poinformowani jak przygotować CV w języku angielskim, a także czym różnią się te dokumenty w zależności od kraju w jakim są składane.