Strona: Rozstrzygnięto konkursu prac dyplomowych / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Rozstrzygnięto konkursu prac dyplomowych

2020-06-30

Miło nam poinformować, że rozstrzygnięto konkurs organizowany we współpracy z Polską Sekcją IEEE na najlepszą pracę dyplomową na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej. Do konkursu zgłoszono 8 prac zarówno inżynierskich, jak i magisterskich.

Prace były oceniane przez 7 członków Komisji Konkursowej składającej się z przedstawicieli Wydziału oraz sponsorów (firmy: Intel i Billon). Wszyscy członkowie Komisji zgodnie stwierdzili, że poziom prac był bardzo wysoki.

Ostateczne wyniki są następujące:

• Nagroda I - inż. Patryk Pyt za pracę „Dodatkowe bloki funkcjonalne w chipach RFID” (promotor - dr inż. Mariusz Węglarski, prof. PRz)
  • Wyróżnienie – inż. Miłosz Rajchel za pracę „Automatyczna ocena jakości obrazów” (promotor – dr hab. inż. Mariusz Oszust, prof. PRz)

Zwycięzcom i ich promotorom gratulujemy.

ieee_konkurs_1.png

Intel and the Intel logo are trademarks of Intel Corporation in the U.S. and other countries.