Strona: Rozstrzygnięto konkurs na najlepszą pracę dyplomową / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Rozstrzygnięto konkurs na najlepszą pracę dyplomową

2019-12-04
, red.  dr inż. M. Węglarski, prof. PRz
Fot. R. Ziemba

Zarząd Oddziału Stowarzyszenia Elektryków Polskich w Rzeszowie przy współpracy z Kołem SEP Politechniki Rzeszowskiej zorganizował w dniu 28 listopada 2019 roku II etap 34 Konkursu na najlepszą pracę dyplomową wykonaną przez absolwentów Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej.

Konkursowi przewodniczyła i prowadziła Pani Prezes ZO SEP Kol. Barbara Kopeć.

W skład Jury Konkursu weszli:

• Barbara Kopeć, Prezes SEP ORz,
  • Zbigniew Styczeń, Wiceprezes SEP ORz
  • Urszula Turek, Członek Prezydium Zarządu SEP ORz,
  • Robert Ziemba, Członek Zarządu SEP ORz, Prezes Koła SEP PRz,
  • Mariusz Węglarski, Sekretarz Koła SEP PRz,
  • Aleksander Pękala – Elektromontaż Przemyśl.

Po ocenie przedstawionych prezentacji, Jury nagrodziło następujące prace:

I miejsce – mgr inż. Marcin Hubacz: „Problem zastosowania grupy robotów w zagadnieniach mapowania zamkniętej przestrzeni”, opiekun dr inż. Bartosz Trybus,

II miejsce – inż. Marek Ruman: „Wykorzystanie techniki RFID do analizy poprawności przebiegu procesu technologicznego linii produkcyjnej”, opiekun dr inż. dr inż. Bartosz Pawłowicz,

III miejsce – mgr inż. Paweł Kuś: „Diagnostyka uzwojenia klatkowego metodą MCSA”, opiekun dr hab. inż. Jan Mróz, prof. PRz.

Wyróżnienia otrzymały następujące prace:

• mgr inż. Krzysztof Cisło, „Rozpoznawanie obrazów cyfrowych z wykorzystaniem sieci głębokich”, opiekun dr hab. inż. Marian Wysocki, prof. PRz,
  • mgr inż. Mateusz Pizoń: „Opracowanie stanowiska do badań własności magistrali CAN w aspekcie EMC”, opiekun dr inż. Kazimierz Kamuda

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz drobne upominki. Fundatorami nagród byli: Podkarpacka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa, Elektromontaż Rzeszów oraz SEP O/Rzeszów.

Organizatorzy serdecznie gratulują uczestnikom konkursu i dziękują serdecznie sponsorom za wsparcie i wspomaganie tego pięknego przedsięwzięcia.