Strona: SPINAKER – Intensywne międzynarodowe programy kształcenia / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

SPINAKER – Intensywne międzynarodowe programy kształcenia

2021-05-05

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że decyzją Dyrektora Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej po rozpatrzeniu wniosku pt. „Cyfrowy przemysł: szkolenia dla studentów”, nr PPI/SPI/2020/1/00029 złożonego przez Politechnikę Rzeszowską im. Ignacego Łukasiewicza w ramach Programu SPINAKER NAWA - Intensywne Międzynarodowe Programy Kształcenia, Wydział  Elektrotechniki i Informatyki wraz z Wydziałem Zarządzania i Wydziałem Budowy Maszyn i Lotnictwa otrzymał dofinansowanie do realizacji projektu. Celem programu SPINAKER jest umiędzynarodowienie polskich instytucji szkolnictwa wyższego i nauki poprzez finansowanie projektów ukierunkowanych na:

• wzrost zainteresowania ofertą kształcenia w polskich instytucjach nauki i szkolnictwa wyższego wśród zagranicznych studentów i doktorantów
  • wzrost udziału zagranicznych studentów i doktorantów w polskich programach kształcenia
  • poszerzenie oferty intensywnych międzynarodowych programów kształcenia, realizowanych także w formule zdalnej.

Szczegóły nt. projektu można znaleźć na stronie: