Strona: Spotkanie informacyjne ProtoLab Podkarpackiego Centrum Innowacji / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Spotkanie informacyjne ProtoLab Podkarpackiego Centrum Innowacji

2019-11-14
, red.  dr inż. Anna Szlachta
Fot. A. Szlachta

W dniu 13 listopada br. w sali A61 odbyło się spotkanie przedstawicieli kół naukowych WEiI oraz studentów z pracownikami ProtoLab Podkarpackiego Centrum Innowacji.

ProtoLAB stanowi element działalności Podkarpackiego Centrum Innowacji Sp. z o. o., którego właścicielem jest Województwo Podkarpackie i został utworzony w ramach projektu pt. „Podkarpackie Centrum Innowacji”.

Na spotkaniu Bartosz Jadam Dyrektor Zarządzający ProtoLab opowiedział o istotcie działania Protolab.  Natomiast Karol Kibałko - Koordynator Animatorów i przestrzeni ProtoLab interesująco przedstawił możliwości współpracy dla studentów i przedstawicieli kół naukowych. Omówione zostało pięć ścieżek do realizacji nowych projektów i przedsięwzięć, a także darmowe pracownie dostępne w ProtoLAB, w których studenci mogą tworzyć własne projekty.