Strona: Stopień doktora Krzysztofa Barana / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Stopień doktora Krzysztofa Barana

2019-10-01

W dniu 26 września br. odbyła się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Krzysztofa Barana na temat: "Temperatura panelu oświetleniowego ze źródłami LED i jej wpływ na wybrane parametry świetlne".

Promotorem przewodu był dr hab. inż. Antoni Różowicz, prof. PŚk, promotorem pomocniczym
dr inż. Henryk Wachta.

Rada Wydziału nadała Panu Krzysztofowi Baranowi stopnień doktora nauk technicznych
w dyscyplinie automatyka, elektronika i elektrotechnika.

Dr inż. Krzysztof Baran ukończył studia na kierunku elektrotechnika na Wydziale Elektrotechniki
i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej w 2011 r. W tym samym roku rozpoczął pracę jako asystent naukowo-dydaktyczny w Katedrze Energoelektroniki i Elektroenergetyki WEiI. Jest autorem i współautorem 26 publikacji naukowych z zakresu techniki świetlnej, wygłoszonych na konferencjach krajowych oraz zagranicznych, jak również opublikowanych w recenzowanych czasopismach o zasięgu międzynarodowym.