Strona: Stypendia Marszałka Województwa Podkarpackiego / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Stypendia Marszałka Województwa Podkarpackiego

2019-09-22

Zarząd Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie, na posiedzeniu w dniu 17 września 2019 r. podjął uchwałę w sprawie ogłoszenia naboru wniosków o przyznanie stypendium Marszałka Województwa Podkarpackiego na rok akademicki 2019/2020.

Nabór wniosków: 7 października 2019 r.  do 18 października 2019 r.

Warunki ubiegania się o stypendium, miejsce składania wniosków, sposób wypełniania wniosków oraz informacje dodatkowe znajdują się w złączniku „Ogłoszenie o naborze wniosków o przyznanie stypendium Marszałka Województwa Podkarpackiego”. Szczegółowe warunki oraz tryb i terminy postępowania przy udzielaniu pomocy stypendialnej dla studentów określa Regulamin programu stypendialnego pn. Stypendia Marszałka Województwa Podkarpackiego na rok akademicki 2019/2020.

Informacje na temat ww. programu znajdują się na stronie internetowej www.edukacja.wrotapodkrapckie.pl w zakładce Stypendia dla studentów. Dodatkowe można również uzyskać w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie – Departament Edukacji, Nauki i Sportu, ul. Lubelska 4, pokój 117, telefon: (17) 743 31 69, adres e-mail: dek@podkarpackie.pl lub m.franczyk@podkarpackie.pl.