Strona: Targi Edukacyjne Edu Salon 2022 / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Targi Edukacyjne Edu Salon 2022

2022-03-31
Plakat informacyjny o targach edukacyjnych

Targi Edukacyjne Edu Salon 2022

W dniach 29 i 30.03.2022 r. Przedstawiciele WEiI PRz aktywnie brali udział w prezentacji oferty edukacyjnej Wydziału i Uczelni podczas XVI Targach Edukacyjnych Edu Salon, które odbyły się na Hali Podpromie w Rzeszowie. Oprócz podkarpackich uczelni uczestniczyły w nich uczelnie z Krakowa, Lublina, Warszawy i Wrocławia.

Targi

Targi Edukacyjne Edu Salon to największe i najbardziej prestiżowe przedsięwzięcie wystawiennicze tej branży na Podkarpaciu. W poprzedniej edycji tej imprezy udział wzięło ponad 10 tys. zwiedzających. Partnerem głównym Targów Edukacyjnych jest Województwo Podkarpackie. Patronat honorowy nad targami objęli: Kuratorium Oświaty w Rzeszowie, Marszałek Województwa Podkarpackiego oraz Wojewoda Podkarpacki.

Prezentacja Wydziału i Uczelni

Dla Politechniki Rzeszowskiej była to doskonała okazja zaprezentowania oferty kształcenia uczniom szkół średnich. Pracownicy Biura Promocji przygotowali atrakcyjne stoisko, na którym uczniowie szkół średnich mogli dowiedzieć się, jakie warunki należy spełnić, by dostać się na poszczególne kierunki studiów, jakiej wysokości są stypendia i ile kosztuje semestr na studiach niestacjonarnych. Zainteresowanie ofertą naszej uczelni było duże. W całym wydarzeniu aktywny udział brali również przedstawiciele Wydziału Elektrotechniki i Informatyki, prezentując bogatą ofertę dydaktyczno naukową Wydziału, w tym liczne kierunki kształcenia i specjalności, jak również nowoczesne wyposażenie laboratoriów WEiI. W skład delegacji Wydziału weszli następujący pracownicy:
- dr inż. Wiesława Malska,
- dr inż. Paweł Dymora
- mgr inż. Paweł Kuraś

Powrót do listy aktualności