Strona: Trwa rekrutacja na studia drugiego stopnia (magisterskie) / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Trwa rekrutacja na studia drugiego stopnia (magisterskie)

2021-01-07

Trwa rekrutacja na studia drugiego stopnia (magisterskie) rozpoczynające się od semestru letniego w roku akademickim 2020/2021.

Na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki kandydaci maja do wyboru 4 atrakcyjne kierunki studiów:

• automatyka i robotyka, II stopnia stacjonarne,
  • elektronika i telekomunikacja, II stopnia stacjonarne,
  • elektrotechnika, II stopnia stacjonarne: specjalność odnawialne źródła energii, specjalność przetwarzanie energii elektrycznej,
  • informatyka, II stopnia stacjonarne: specjalność inżynieria systemów informatycznych, specjalność systemy i sieci komputerowe.

Rejestracja kandydatów w Systemie Internetowej Rekrutacji potrwa do 19 lutego 2021 r. do godz. 1500Szczegółowe informacje na temat rekrutacji są dostępne na stronie: rekrutacja.prz.edu.pl.