Strona: Uczniowie z IV LO w Rzeszowie odwiedzili Wydział / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Uczniowie z IV LO w Rzeszowie odwiedzili Wydział

2018-05-10
, red.  P. Dymora
P. Dymora

W dniu 9 maja br. Wydział Elektrotechniki i Informatyki odwiedzili uczniowie z IV Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie wraz z opiekunami.

Dr inż. Paweł Dymora przedstawił prezentację oferty edukacyjnej Wydziału oraz Uczelni w połączeniu ze zwiedzaniem bazy dydaktyczno-naukowej.

Laboratoria w Katedrze Energoelektroniki i Elektroenergetyki prezentował dr inż. Henryk Wachta, mgr inż. Krzysztof Baran oraz mgr inż. Marcin Leśko.Po Zakładzie Metrologii i Systemów Diagnostycznych uczniów oprowadzał dr inż. Jakub Wojturski. Katedra Podstaw Elektroniki przygotowała pokaz w Laboratorium Kriomagnetycznym - dr inż. Krzysztof Mleczko oraz mgr inż. Zbigniew Zawiślak. W Katedrze Informatyki i Automatyki dr inż. Tomasz Mączka przedstawił Laboratorium Automatyki i Robotyki, a mgr inż. Matusz Salach z Zakładu Systemów Złożonych zaprezentował Laboratorium Wirtualnej Rzeczywistości.