Strona: Wizyta ZS1 im. Władysława Orkana w Nowym Targu na Wydziale / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Wizyta ZS1 im. Władysława Orkana w Nowym Targu na Wydziale

2017-12-01
, red.  RF
Fot. B. Kowal

W dniu 29.11.2017 r. Wydział Elektrotechniki i Informatyki odwiedzili uczniowie z Zespołu Szkół nr 1 im. Władysława Orkana w Nowym Targu wraz z opiekunami.

Podczas dwugodzinnego spotkania, dr inż. Paweł Dymora przedstawił ofertę edukacyjną Wydziału i Uczelni, natomiast mgr inż. Bartosz Kowal przedstawił prezentację na temat zagadnień związanych z projektowaniem i testowaniem bezprzewodowych sieci sensorowych.

W spotkaniu również brali udział studenci Wydziału prezentując swoje projekty realizowane w ramach Kół Naukowych, byli to: Karol Pyśniak i Marek Ruman z Rzeszowskiej Grupy IT. Wizyta uczniów połączona była ze zwiedzaniem bazy dydaktyczno-naukowej poszczególnych katedr i zakładów.

Pracownicy Wydziału: dr inż. Jakub Wojturski, dr inż. Krzysztof Mleczko, mgr inż. Zbigniew Zawiślak oraz mgr inż. Bartosz Kowal zaprezentowali: Laboratorium Metrologii, Laboratorium Kriomagnetyczne oraz Laboratorium Systemów i Sieci Komputerowych.

P. Dymora, B. Kowal