Strona: Zapraszamy do udziału w IEEE Day / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Zapraszamy do udziału w IEEE Day

2021-01-07
, red.  dr inż. Dariusz Klepacki

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów, absolwentów uczelni wyższych oraz wszystkich zainteresowanych do udziału w IEEE Day!

W trakcie wydarzenia będzie możliwość wysłuchania wielu ciekawych prelekcji przygotowanych specjalnie dla studentów. Będzie mowa o: technologii blockchain, IoT, chmurze, Big Data, 5G, sztucznej inteligencji i motoryzacji. Tematy te będą prezentowane przez przedstawicieli największych firm R&D w Polsce: Intel, Samsung, Cisco, Billon, Opegieka, QWED.

W czasie spotkania zostaną wręczone nagrody w konkursie na najlepszą pracę dyplomową IEEE Liga Mistrzów 2020 wraz z prezentacją prac dyplomowych wszystkich Laureatów.

Spotkanie odbędzie się online w dniu 13 stycznia 2021 r. w godz. 16:00 - 21:00.

Szczegóły wydarzenia znajdują się na stronie ieee.pl (https://ieee.pl/?q=node/204).