Strona: Doktorat w Katedrze Informatyki i Automatyki / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Doktorat w Katedrze Informatyki i Automatyki

2023-01-09
, red.  Renata Fularska

W dniu 4 stycznia br. roku na Wydziale odbyła się publiczna obrona pracy doktorskiej Pana Grzegorza Piecucha na temat: „Zastosowanie metod inteligencji obliczeniowej w diagnostyce maszyn CNC i wybranych procesów technologicznych”.

Pan Grzegorz Piecuch jest zatrudniony na stanowisku asystenta w Katedrze Informatyki i Automatyki.

Promotorem rozprawy doktorskiej był prof. dr hab. inż. Jacek Kluska, zaś promotorem pomocniczym dr inż. Tomasz Żabiński.

Recenzenci

Recenzentami rozprawy byli:

1. Pan prof. hab. inż. Dominik Sankowski (Politechnika Łódzka);
  2. Pan dr. hab. inż. Tomasz Rymarczyk, prof. uczelni (Wyższa Szkoła Ekonomii
    i Innowacji w Lublinie).

Stopień doktora w dyscyplinie informatyka techniczna i telekomunikacja

Bezpośrednio po publicznej obronie Rada Dyscypliny Informatyka Techniczna i Telekomunikacja nadała Panu Grzegorzowi Piecuchowi stopień doktora w dziedzinie nauk inżynieryjno-technicznych w dyscyplinie informatyka techniczna i telekomunikacja oraz wyróżniła rozprawę doktorską.

Gratulacje

Panu Doktorowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!