Strona: Kolejny etap współpracy WEiI z PGE Dystrybucja Oddziału Rzeszów / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Kolejny etap współpracy WEiI z PGE Dystrybucja Oddziału Rzeszów

2017-03-14
fot. M. Misiakiewicz

Dnia 10 marca br. prof. dr hab. inż. Kazimierz Buczek dziekan Wydziału uczestniczył w spotkaniu podczas, którego Politechnika Rzeszowska podpisała list intencyjny o współpracy z jedną z największych spółek energetycznych w kraju - PGE Dystrybucja Oddział Rzeszów.

PGE Dystrybucja Oddział Rzeszów reprezentował dyrektor generalny - Władysław Turek, który jest członkiem Rady Gospodarczej Wydziału Elektrotechniki i Informatyki.

List jest przypieczętowaniem dotychczasowej współpracy Wydziału ze spółką oraz początkiem kolejnego etapu współpracy obejmującego m.in.: warsztaty merytoryczne na WEiI, których celem jest wskazanie obszarów dalszego rozwoju.