Strona: Konkurs SEP na najlepsze prace dyplomowe / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Konkurs SEP na najlepsze prace dyplomowe

2023-10-23
, red.  dr hab. inż. Mariusz Węglarski, prof. PRz

Organizatorzy konkursu

Zarząd Koła SEP przy Politechnice Rzeszowskiej we współpracy z Zarządem Oddziału Rzeszowskiego SEP oraz Zarządem Koła SEP przy Uniwersytecie Rzeszowskim organizuje coroczny Konkurs na najlepszą pracę dyplomową studentów Politechniki Rzeszowskiej oraz Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Wymagania konkursowe

Zgłoszenia udziału w Konkursie mogą dokonać opiekunowie lub recenzenci prac dyplomowych, dziekan lub prodziekani jak również kierownicy jednostek organizacyjnych uczelni. Na Konkurs powinny być zgłaszane projekty wyróżniające się wysokim poziomem merytorycznym, wykonane przez studentów studiów stacjonarnych lub niestacjonarnych. Tematyka zgłaszanych prac dyplomowych powinna mieścić się w zakresie szeroko pojętej elektrotechniki. W Konkursie mogą brać udział absolwenci, którzy ukończyli studia w regulaminowym terminie, w roku akademickim poprzedzającym ogłoszenie Konkursu.  O terminie i miejscu finału Konkursu poinformujemy w kolejnym komunikacie. Jak co roku przewidziane są atrakcyjne nagrody. W przypadku wprowadzenia ograniczeń związanych z organizacją zgromadzeń, finał Konkursu może odbyć się w formie zdalnej konferencji przygotowanej przez Rzeszowski Oddział SEP.

Terminy i adresy wysyłki prac

Elektroniczne wersje prac dyplomowych (plik PDF o rozmiarze nieprzekraczającym (20 MB) wraz z telefonem kontaktowym (ważne!!!), adresem e-mail i adresem do korespondencji autora, proszę przesyłać w terminie do

23 listopada 2023 roku,

na jeden z adresów:

Kwalifikacja

Wstępna kwalifikacja prac odbędzie się w Kole SEP PRz; do Konkursu finałowego zostanie skierowanych maksymalnie 5 prac.

Regulamin konkursu

Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w Konkursie jest przesłanie drogą elektroniczną wypełnionej i podpisanej przez dyplomanta karty zgłoszenia, której formularz można pobrać ze strony internetowej:

Na stronie tej dostępny jest również regulamin Konkursu.

Prezes Koła SEP PRz
Dr inż. Robert Ziemba