Strona: MOSTECH / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

MOSTECH

2023-10-23

Informujemy, że zgodnie z porozumieniem polskich uczelni technicznych w sprawie  mobilności studentów i doktorantów MOSTECH do 17 listopada 2023 roku trwają zapisy do krajowej wymiany studentów i doktorantów w semestrze letnim w roku akademickim 2023-2024.

Udział w systemie MOSTECH jest dobrowolny i realizowany na podstawie wniosku pozytywnie zaopiniowanego przez Dziekana Wydziału. W programie  mogą wziąć udział studenci którzy:

• są na 5 lub 6 semestrze I stopnia oraz na 1,2 lub 3 semestrze (o ile to nie jest ostatni semestr studiów) II stopnia,
  • mają zaliczony bieżący semestr bez żadnych braków.

Założenia programu MOSTECH to:

• wdrożenie założeń Procesu Bolońskiego,
  • podnoszenie jakości kształcenia,
  • ułatwienie krajowej wymiany studentów i doktorantów.

Warunkiem uczestnictwa  jest konieczność wypełnienie i przesłanie do Biura KAUT następujących dokumentów:

• Strona dla uczelni macierzystej
  • Karta przedmiotów

Szczegółowe informacje oraz dokładny opis procedury wymiany znajdują się w porozumieniu zamieszczonym na stronie internetowej: https://www.kaut.agh.edu.pl/mostech/