Strona: Szczegóły współpracy z firmą Energomix Sp. z o.o. / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Szczegóły współpracy z firmą Energomix Sp. z o.o.

2017-03-13

Dnia 7 lutego br. Wydział Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej podpisał umowę o współpracy z Energomix Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Pierwszym efektem podpisanego porozumienia są propozycje dla studentów, głównie kierunków Energetyka i Elektrotechnika, współpracy z firmą w ramach praktyk, staży i pracy w firmie Energomix Sp. z o.o.

Aktualnie prowadzona jest rekrutacja na stanowiska (praca na rynku lokalnym):

1. AMBASADOR MARKI ENERGOMIX
  2. DORADCA KLIENTA ds. ENERGETYKI
  3. AUDYTOR ENERGETYCZNY
  4. KIEROWNIK DS. EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ – AUDYTOR ENERGETYCZNY
  5. MŁODSZY AUDYTOR ENERGETYCZNY
  6. STAŻYSTA – MŁODSZY AUDYTOR ENERGETYCZNY

a także na praktyki i staże (w Warszawie):

1. Dział Efektywności Energetycznej – projekty audytowe i wdrożenie projektów poprawy efektywności energetycznej w formule ESCo.
  2. Dział Oświetlenia LED i Odnawialnych Źródeł Energii – inwentaryzacja oraz projektowanie i wdrażanie rozwiązań.

Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami firmy Energomix Sp. z o.o. Szczegółowe informacje w ofertach przesłanych przez firmę zamieszczonych w linkach powyżej.

Dodatkowe informacje: dr inż. Małgorzata Łatka, Katedra Energoelektroniki, Elektroenergetyki i Systemów Złożonych PRz – bud. B 102, mlatka@prz.edu.pl