Strona: Reaktywacja studenckiego koła naukowego SEP / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Reaktywacja studenckiego koła naukowego SEP

2023-11-24
, red.  Anna Szlachta, Robert Ziemba
Uczestnicy spotkania studenckiego koła SEP PRz, studenci WEiI, R. Ziemba, Prezes Rzeszowskiego Oddziału SEP Z. Styczeń

Reaktywacja koła

W dniu 26.10.2023 na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki zostało reaktywowane studenckie koło elektryków nr 16 należące do Stowarzyszenia Elektryków Polskich.

Na spotkaniu wyłoniono skład nowego zarządu, Prezesem został Patryk Oczoś – student drugiego roku studiów pierwszego stopienia kierunek elektrotechnika, sekretarzem: Dawid Hyleński natomiast  skarbnikiem: Mateusz Froń - studenci studiów drugiego stopnia kierunek elektrotechnika.

Studenckie Koło SEP nr 16 przy WEiI PRz jest stowarzyszeniem studentów o charakterze techniczno-naukowym. Stowarzyszenie Elektryków Polskich (SEP) jest pozarządową organizacją dobrowolne zrzeszającą elektryków wszelkiej specjalności oraz osób związanych z szeroko rozumianą elektryką, a także osób zainteresowanych jego działalnością.

XXIV Ogólnopolskie Dni Młodego Elektryka

Nasi przedstawiciele uczestniczyli w dniach 9-12 listopada br. w Gdańsku w XXIV Ogólnopolskich Dniach Młodego Elektryka, zorganizowanych przez Studenckie Koło SEP nr 116 przy Politechnice Gdańskiej we współpracy z Wydziałem Elektrotechniki i Automatyki.

ODME to wydarzenie coroczne przeznaczone dla absolwentów i studentów czołowych uczelni technicznych w Polsce. W bieżącym roku wydarzenie zostało połączone z Gdańskimi Dniami Elektryki, które skupiły się na temacie - "Integracji energetyki jądrowej i odnawialnych źródeł energii".  Zaprezentowały się przedsiębiorstwa z sektora elektroenergetycznego i rozwijanej przez nich technologii. Podczas obrad XXIV ODME odbyło się również spotkanie Centralnej Komisji Młodzieży SEP (CKM).

Zaproszenie na spotkanie

Zainteresowanych działalnością w studenckim Kole SEP PRz zapraszamy na spotkanie w dniu 28 listopada 2023 o godz. 16.00 – sala A 212.