Strona: Rusza XI edycja konkursu „Eureka! DGP – Odkrywamy polskie wynalazki”. / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Rusza XI edycja konkursu „Eureka! DGP – Odkrywamy polskie wynalazki”.

2023-12-06
, red.  Mirosława Piotrowska, Koordynator Projektu Eureka! DGP

Dziennik Gazeta Prawna rozpoczyna XI edycję konkursu „Eureka! DGP – odkrywamy polskie wynalazki”.

Warunki konkursu

W konkursie mogą wziąć udział wynalazki, które zostały zgłoszone do Urzędu Patentowego RP w roku 2021 i 2022. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Termin nadsyłania zgłoszeń – do 10 stycznia 2024.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w czerwcu 2024 roku.

Nagrody

Nagrodą w konkursie jest 30 tysięcy złotych dla zwycięskiego zespołu wynalazczego oraz kampania reklamowa o wartości 50 tysięcy złotych w mediach INFOR PL SA, wydawcy Dziennika Gazety Prawnej, dla instytucji reprezentowanej przez zespół.

Wymagania formalne

Wypełniony formularz wraz z załącznikami prosimy przesyłać na adres: eureka@dziennik.gazetaprawna.pl

Cykl redakcyjny rozpocznie się pod koniec stycznia 2024 roku i potrwa do czerwca. Zostaną w nim przedstawione najciekawsze wynalazki nadesłane na konkurs.

Pliki do pobrania:

Wybrane wynalazki będą prezentowane na łamach „Dziennika Gazety Prawnej” od 26 stycznia 2024 r. w cyklu redakcyjnym „Eureka! DGP – Odkrywamy polskie wynalazki”, natomiast wszystkie zgłoszone do konkursu projekty znajdą się na stronie internetowej https://eureka.dziennik.pl/