Strona: Spotkanie studentów Wydziału Elektrotechniki i Informatyki z firmą Samsung / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Spotkanie studentów Wydziału Elektrotechniki i Informatyki z firmą Samsung

2023-11-06
, red.  Piotr Bogusz
Studenci podczas spotkania - przekazanie smartfonów do testów

Cel spotkania

W dniach 24.10.2023 oraz 3.11.2023 w siedzibie Wydziału Elektrotechniki i Informatyki (WEiI) odbyły się spotkania przedstawicieli firmy  Samsung Electronic Polska ze studentami I i II stopnia kierunku elektronika i telekomunikacja. Celem spotkania było przybliżenie studentom działalności firmy oraz nawiązanie współpracy.

Efekt spotkania

Firma Samsung zaproponowała studentom udział w programie  testującym nowe rozwiązania programowe wprowadzane w ich smartfonach. Zainteresowanie spotkaniem było duże, a do testów zakwalifikowało się 21 studentów WEiI, którzy otrzymali smartfony z testowym oprogramowaniem. Najlepsi testerzy zostaną nagrodzeni przez firmę Samsung.