Strona: Graduacja 2018 / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza
prof. dr hab. inż. Kazimierz Buczek

serdecznie zaprasza na
uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów magisterskich

27 października 2018 r. (sobota)
godz. 11.00, sala V-1 (Bud. V, al. Powstańców Warszawy 12)

Warunkiem otrzymania dyplomu ukończenia studiów podczas uroczystej GRADUACJI jest:

1. Obrona pracy magisterskiej w okresie od 1.10.2017 r. do 30.09.2018 r.
  2. Rejestracja uczestnictwa w Graduacji za pośrednictwem formularza internetowegodo 5 października br.
  3. Rozliczenie się wcześniej lub w dniu Graduacji (od. godz. 7.30- 10.00) z właściwym dziekanatem, gdzie należy złożyć:
  • uzupełnioną kartę obiegową,
  • legitymację,
  • odebrać odpisy dyplomu oraz suplement do dyplomu.

Udział w uroczystości jest bezpłatny. Każdy Absolwent otrzyma biret (biret materiałowy z logiem haftowanym w barwach Wydziału) na pamiątkę.

Informujemy również, że Absolwenci powinni przybyć około 30 minut przed rozpoczęciem Graduacji w celu przygotowania się do uroczystości, założenia biretu i togi.

Informujemy, że podczas Graduacji, Władze Uczelni oraz Wydziału wręczą Absolwentom dyplomy.

Do udziału w uroczystości, zapraszamy także Rodzinę i Przyjaciół tegorocznych Absolwentów. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o udział do 2 osób towarzyszących.

Graduacja będzie okazją do ponownego spotkania się po obronach prac dyplomowych. Po Graduacji, serdecznie zapraszamy na pamiątkową sesję fotograficzną w todze i birecie.

W przypadku rezygnacji z udziału w graduacji, uprzejmie prosimy o e-mail do dnia 20 października 2018 r. na adres: pondel@prz.edu.pl, w tytule wpisując GRADUACJA – REZYGNACJA.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!