Strona: Konferencja "Forum IT dla Administracji" / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Konferencja "Forum IT dla Administracji"

2016-11-02

W dniu 26.10.2016 r. odbyła się na Politechnice Rzeszowskiej konferencja pn. „Forum IT dla Administracji”. Organizatorami tej konferencji był Oddział Podkarpacki Polskiego Towarzystwa Informatycznego (OPK PTI) oraz Wydział Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej. Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objął JM Rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. dr hab. inż. Tadeusz Markowski.

Organizatorami ze strony Wydziału Elektrotechniki i Informatyki był Dziekan prof. dr hab. inż. Kazimierz Buczek oraz członkowie OPK PTI dr inż. Andrzej Paszkiewicz i dr inż. Marek Bolanowski. Szczegółowe informacje dotyczące konferencji dostępne są na stronach: www.forumit.prz.edu.pl oraz www.rzeszow.pti.org.pl.