Strona: Maraton programistyczny „Rzethon by G2A.COM” / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Maraton programistyczny „Rzethon by G2A.COM”

2016-12-08

Studenci Wydziału Elektrotechniki i Informatyki organizatorami
maratonu programistycznego „Rzethon by G2A.COM”

Studenci Koła Naukowe Informatyków KOD oraz Koła Naukowego Elektroniki i Technologii Programistycznych są organizatorami maratonu programistycznego „Rzethon by G2A.COM”.

Maraton rozpocznie się w sobotę 10 grudnia o godzinie 14.00, a zakończy w niedzielę
11 grudnia o godzinie 16.00 bieżącego roku.

Podczas hackathonu uczestnicy będą przez 24 godziny tworzyć unikalne projekty o wspólnym motywie przewodnim „Podróż na Marsa”.

W tym roku hackathon Rzethon ma swój debiut. Organizacja wydarzenia jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie maratonami programistycznymi wśród studentów oraz pasjonatów nowoczesnych technologii.

Plan wydarzenia:

10 grudnia br. (sobota)
12.00 – 14.00             Rejestracja
14.00 – 14.30             Otwarcie hackathonu
14.30                            Rozpoczęcie pracy przez uczestników
11 grudnia br. (niedziela)
14.00 – 16.30             Ocenianie wykonanych projektów przez Jury
16.30 – 17.45 Prezentacja wyróżnionych zespołów oraz wyłonienie zwycięzców „Rzethon by G2A.COM”

Link do profilu na Facebook