Strona: Medal „Primus Inter Pares” dla absolwenta Wydziału Elektrotechniki i Informatyki / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

2016-12-16
fot. A. Surowiec

Podczas uroczystego posiedzenia Senatu Politechniki Rzeszowskiej w dniu 15 grudnia 2016 roku wręczono modele „Primus Inter Pares”, przyznawane przez Fundację Rozwoju Politechniki Rzeszowskiej za wybitne wyniki w nauce oraz za działalność na innych płaszczyznach życia akademickiego mających istotny wpływ na kreowanie wizerunku Politechniki Rzeszowskiej.

W gronie uhonorowanych medalem „Primus Inter Pares” sześciu najlepszych absolwentów studiów w roku akademickim 2015/2016, reprezentujących każdy z wydziałów Uczelni jest również absolwent Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Pan mgr inż. Piotr Maślanka.

Gratulujemy!