Strona: Olimpiada informatyczna "keep it secure" / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Olimpiada informatyczna "keep it secure"

2022-03-17
Logo: Podkarpacki Kurator Oświaty

Patronat honorowy olimpiady "keep it secure"

Z przyjemnością informujemy, iż w dniu 16.03.2022 r. Zakład Systemów Złożonych WEII PRz otrzymał informację o przyznaniu "Patronatu Honorowego" Podkarpackiego Kuratora Oświaty - Pani Małgorzaty Rauch, na organizację "Olimpiady informatycznej "keep it secure". Olimpiada planowana jest na kwiecień 2022 r. i skierowana jest w główenj mierze do uczniów szkół ponadpodstawowych z województwa podkarpackiego. Celem olimpiady jest sprawdzenie wiedzy uczniów, z zakresu znajomości zagadnień cyberbezpieczeństwa oraz motywacja do rozwoju w tym kierunku. Organizatorami Olimpiady są pracownicy Zakładu Systemów Złożonych WEiI PRZ - dr inż. Mariusz Nycz, dr inż. Paweł Dymora oraz Prodziekan dr inż. Mirosław Mazurek. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału.

Przyznanie "Patronatu Honorowego"