Strona: Relacja z inauguracji sekcji koła naukowego "Systemy klasy enterprise" pod patronatem Asseco Poland S.A. / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

2016-11-30

28 listopada 2016 r. w budynku A Wydziału Elektrotechniki i Informatyki odbyła się inauguracja nowego semestru w Sekcji Systemów Klasy Enterprise Kola Naukowego Systemów Złożonych – pierwszym na Politechnice Rzeszowskiej kole naukowym pod patronatem spółki Asseco Poland S. A. Unoszący się zapach aromatycznej kawy przyciągnął tłumy ambitnych studentów chętnych do wstąpienia do nowej edycji Sekcji Systemów Klasy Enterprise. Uczestnicy z zainteresowaniem pytali zarówno o profil działalności nowo otwieranego koła jak i o aktualne oferty staży i pracy w rzeszowskim oddziale firmy. W nowym semestrze sekcjia przyjęła w swoje szeregi 30 studentów WEiI studiujących na kierunku informatyka.

Joanna Baran, dr inż. Paweł Dymora
Foto: Olga Żółkiewicz