Strona: Spotkanie przedstawicieli firmy OPTeam S.A. ze studentami / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Spotkanie przedstawicieli firmy OPTeam S.A. ze studentami

2022-04-27
, red.  Mateusz Salach
Fot. Piotr Skrobacz

O spotkaniu

W poniedziałek 25 kwietnia 2022 r na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki odbyło się spotkanie przedstawicieli firmy OPTeam S.A. ze studentami Politechniki Rzeszowskiej. W spotkaniu wzięli udział studenci WEiI jak i WMFiS. Uczestnicy dowiedzieli się dużo ciekawych rzeczy związanych z działalnością firmy OPTeam oraz możliwością dalszej współpracy. Przedstawiciele firmy pokazali swoje rozwiązania oraz opowiadali o OPTibocie, wirtualnym dziekanacie, który docelowo na bazie sztucznej inteligencji ma udzielać odpowiedzi zainteresowanym studentom danego wydziału.

Organizatorzy spotkania

Wydarzenie zostało zorganizowane przy współpracy Zakładu Systemów Złożonych Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej wraz z pomocą Rzeszowskiej Grupy IT.