Strona: Spotkanie z firmą informatyczną PGS Software - relacja z wydarzenia / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Spotkanie z firmą informatyczną PGS Software - relacja z wydarzenia

2017-11-16
fot. E. Kozimor

13 listopada 2017 r. odbyło się spotkanie studentów pierwszego roku informatyki na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej z pracownikami rzeszowskiego biura PGS Software.

Przedstawiciele firmy opowiedzieli o specyfice pracy w branży IT a także o tym, czego wymagają pracodawcy od swoich potencjalnych pracowników. Dzięki tej wiedzy studenci będą mogli lepiej przygotować się do wejścia na rynek pracy, aby w przyszłości osiągnąć zawodowy sukces.

PGS Software to notowana na Głównym Rynku GPW spółka informatyczna założona w 2005 roku we Wrocławiu. Zespół PGS Software tworzy rozwiązania IT dla klientów z całego świata z wielu sektorów biznesowych. Klienci decydujący się na współpracę z PGS Software mogą liczyć na indywidualne podejście i w pełni autorskie rozwiązania technologiczne, poparte specjalistyczną wiedzą i doświadczeniem w blisko 2000 projektach.

Sylwester Zimon